sobota, 30 czerwca 2012

po

juz po... w sumie... niby nie taki diabeł straszny, ale jednak... wcale nie było tak lekko jak mówiono. To był stres, duzo zależało od szczęścia i trafionego pytania. Nie podoba mi sie ta formuła obrony, nie ma nic wspólnego z pracą jaką pisałam :/ i to było nie fair wobec kazdego kto napisał sam... 
dostałam 4. Czas zacząć szukać pracy i sie wyprowadzać czym predzej :) heheheh w sumie tyle w temacie ;) 
JESTEM DYPLOMOWANYM BEZROBOTNYM :)

2 komentarze:

  1. Dyplomowany - OK
    Gorzej jak zostaniesz ZAWODOWYM
    Kiepska to kariera.

    OdpowiedzUsuń
  2. nie zamierzam. A jak czegoś nie zmiaerzam to tego po prostu nie robie :D

    OdpowiedzUsuń