niedziela, 24 czerwca 2012

sinus cosinus

bla bla bla... zycie to sinusoida a ja mam silnie rozchwane emocje w tym momencie. 

Wczoraj bylo dobrze, dzis znowu gorzej. Chodze i sie trzęsę... 
4 dni... 
dam radę.. ajak nie?? swiat sie nie skończy nie zawali... ale mimowszystko boje sie jka diabli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz