bla bla bla... zycie to sinusoida a ja mam silnie rozchwane emocje w tym momencie.
Wczoraj bylo dobrze, dzis znowu gorzej. Chodze i sie trzęsę...
4 dni...
dam radę.. ajak nie?? swiat sie nie skończy nie zawali... ale mimowszystko boje sie jka diabli
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz