NIE ZNOSZE NIENAWIDZE JKA SIE MNIE IGNORUJE PERFIDNIE CAŁY DZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OHH WRRRRRR...
i to zaewne mnie bolało tyle lat u byłego- istaniałam tylko jak byłam wygodna.. o nie, w tym wypadku albo przestaje istnieć w ogóle albo odpoweida na moje pytania OHHH WRRR WKURWAIJĄCY CZŁOWIEK!!!!
“All that we are is the result of what we have thought. The mind is everything. What we think we become.”
czwartek, 29 grudnia 2011
wtorek, 27 grudnia 2011
so manyyy years...
...Nie będę jadła KOCHAM CIE!
nie będę piła KOCHAM CIE
już nie zapomnę, KOCHAM CIE!
i gdy odejdę, nie przestanę....
7 lat... jak odeszłam a na tą piosenke dalej mam wojne w głowie... :/ :(
nie będę piła KOCHAM CIE
już nie zapomnę, KOCHAM CIE!
i gdy odejdę, nie przestanę....
7 lat... jak odeszłam a na tą piosenke dalej mam wojne w głowie... :/ :(
sobota, 24 grudnia 2011
good people
all around me, and hard hard work to be what I want to become ;)
Dzięki siłom odgórnym i ludzkim,że zyje i mam sie coraz lepiej :) na razie jestem zadowolona ze swojego życia i ciężko mi jakos nie cieszyć sie na mysl o tym co chce robić i ile ciężkiej pracy przede mną :) to brzmi dziwnie,ale przy dobrych i prawdziwych ludziach dookoła to mozliwe. N arazie musze stiwredzić kim jestem dla siebie, zobaczyć sie z bliska- poznac dokładnie i echh ponaprawiać pewne rzeczy w sobie :) ale jestem bardzo zadowolona ze swojego zycia :) przynajmniej na razie, zobaczymy jak bedzie po nowym roku ;)
mam nadzieje,ze bęe kontynuowac dzieło które zaczęla Basia ;) khihih
poza tym strasznie tęksnie za chłopakiieeeeeeeem mym... :( bu.. ale heh przecież chyba kiedyś go w końcu zobacze ;)
noi żeby było świątecznie- ALLAH AKBAR!!!!!!!!!
Dzięki siłom odgórnym i ludzkim,że zyje i mam sie coraz lepiej :) na razie jestem zadowolona ze swojego życia i ciężko mi jakos nie cieszyć sie na mysl o tym co chce robić i ile ciężkiej pracy przede mną :) to brzmi dziwnie,ale przy dobrych i prawdziwych ludziach dookoła to mozliwe. N arazie musze stiwredzić kim jestem dla siebie, zobaczyć sie z bliska- poznac dokładnie i echh ponaprawiać pewne rzeczy w sobie :) ale jestem bardzo zadowolona ze swojego zycia :) przynajmniej na razie, zobaczymy jak bedzie po nowym roku ;)
mam nadzieje,ze bęe kontynuowac dzieło które zaczęla Basia ;) khihih
poza tym strasznie tęksnie za chłopakiieeeeeeeem mym... :( bu.. ale heh przecież chyba kiedyś go w końcu zobacze ;)
noi żeby było świątecznie- ALLAH AKBAR!!!!!!!!!
sobota, 17 grudnia 2011
never heard a man speak like this man before...
never heard speak like this man before, from the day i was born....
środa, 14 grudnia 2011
dostaje szału!!! chodze jka na szpilkach
pogrzeb dzis..: wyrwana z ram istnienia, chwila bez imienia, wypalona w czasie jak w hymnie...
http://www.youtube.com/watch?v=7FldKlohTfk
http://www.youtube.com/watch?v=7FldKlohTfk
statystyka
jade właśnie na swój piaty pogrzeb w życiu (tak mniej więcej jeden na pieć lat wypada) a byłam raptem na dwóch weselach.. co tu sie dziwić ujemnemu przyrostowi naturalnemu...
Subskrybuj:
Posty (Atom)