wtorek, 27 grudnia 2011

so manyyy years...

...Nie będę jadła KOCHAM CIE!
nie będę piła KOCHAM CIE
już nie zapomnę, KOCHAM CIE!
i gdy odejdę, nie przestanę....

7 lat... jak odeszłam a na tą piosenke dalej mam wojne w głowie... :/ :(

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz