sobota, 24 grudnia 2011

good people

all around me, and hard hard work to be what I want to become ;)
Dzięki siłom odgórnym i ludzkim,że zyje i mam sie coraz lepiej :) na razie jestem zadowolona ze swojego życia i ciężko mi jakos nie cieszyć sie na mysl o tym co chce robić i ile ciężkiej pracy przede mną :) to brzmi dziwnie,ale przy dobrych i prawdziwych ludziach dookoła to mozliwe. N arazie musze stiwredzić kim jestem dla siebie, zobaczyć sie z bliska- poznac dokładnie i echh ponaprawiać pewne rzeczy w sobie :) ale jestem bardzo zadowolona ze swojego zycia :) przynajmniej na razie, zobaczymy jak bedzie po nowym roku ;)
mam nadzieje,ze bęe kontynuowac dzieło które zaczęla Basia ;) khihih

poza tym strasznie tęksnie za chłopakiieeeeeeeem mym... :( bu.. ale heh przecież chyba kiedyś go w końcu zobacze ;)
noi żeby było świątecznie- ALLAH AKBAR!!!!!!!!!

2 komentarze:

  1. Spóźnione i niezbyt szczere życzenia: Wesołych Świąt i Mądrego Nowego Roku

    OdpowiedzUsuń