wtorek, 17 września 2013

stare dobre czasy

kiedy czułam sie bezpiecznie - jakies 10 lat temu i wspomnienia bezpieczeństwa powróciły wraz z tą piosenką: http://www.youtube.com/watch?v=qrx1YVPNJr4
jakos mi sie nie chce wierzyć w  tak idealne uczucie... ale jak miałam 18 lat to wierzyłam i iii czułam sie tak wspaniale i bezpiecznie...

ale jest jeszcze nadzieja hahahaha : http://www.youtube.com/watch?v=Z0WZzn2q2k0

czwartek, 5 września 2013

zachowania autoagresywne

nie dziwie się, ze ludzie je uskuteczniaja ból fizyczny a ból psychiczny to niebo a ziemia.
Jedyne co mnie powstrzymuje od samobójstwa to mysl  tym, ze piekło to powtarzanie się w nieskończoność problemu od któego ucieklismy - na serio.