kiedy czułam sie bezpiecznie - jakies 10 lat temu i wspomnienia bezpieczeństwa powróciły wraz z tą piosenką: http://www.youtube.com/watch?v=qrx1YVPNJr4
jakos mi sie nie chce wierzyć w tak idealne uczucie... ale jak miałam 18 lat to wierzyłam i iii czułam sie tak wspaniale i bezpiecznie...
ale jest jeszcze nadzieja hahahaha : http://www.youtube.com/watch?v=Z0WZzn2q2k0
“All that we are is the result of what we have thought. The mind is everything. What we think we become.”
wtorek, 17 września 2013
czwartek, 5 września 2013
zachowania autoagresywne
nie dziwie się, ze ludzie je uskuteczniaja ból fizyczny a ból psychiczny to niebo a ziemia.
Jedyne co mnie powstrzymuje od samobójstwa to mysl tym, ze piekło to powtarzanie się w nieskończoność problemu od któego ucieklismy - na serio.
Jedyne co mnie powstrzymuje od samobójstwa to mysl tym, ze piekło to powtarzanie się w nieskończoność problemu od któego ucieklismy - na serio.
Subskrybuj:
Posty (Atom)