wtorek, 6 maja 2014

znaki

hahah człwoeik jak nie wie co zrobić to będzie sie jednak opierał przed zmianami na maksa..
powiedziałam ostatnio-  Panie żebym miała od Ciebie jakiś znak gdzie jechać - tylko taki wyraxny mniech misie przysni najlepiej.
Noi mi sie przyśniło drzewko klonowe - ale liscie  zniego opadały i nie raeagowało na nawóz... i co - wyjeżdżać odo Kanady czy tam sie nie uda??
:)

na wyjazd jestem zdecydowana - doszłam do wniosku, ze tutaj nic dobreg nie czeka ani mnie ani Kuby...
jednak robie w gacie ze strachu jak malo kto...