“All that we are is the result of what we have thought. The mind is everything. What we think we become.”
niedziela, 22 kwietnia 2012
nie chce mi sie
jak mi sie nie chce niech ktoś sprawi ,zeby misie chciało tak jak mi si enie chce...
piątek, 13 kwietnia 2012
kutwa
ale ja sie przejmuje...ja wymiękam!!
kurde no, cokolwiek nie zrobie widzew tym bład na błędzie... :/
masakra...trace realne rozpoznanie sytuacji.... bo wszystko uratsa do miana kategorycznego błedu :/
ja wymiekam masakra jak ja sie za to n eilubie, coś jets z tym neurotyzmem 33 ... masakrator normalnie!
kurde no, cokolwiek nie zrobie widzew tym bład na błędzie... :/
masakra...trace realne rozpoznanie sytuacji.... bo wszystko uratsa do miana kategorycznego błedu :/
ja wymiekam masakra jak ja sie za to n eilubie, coś jets z tym neurotyzmem 33 ... masakrator normalnie!
niedziela, 8 kwietnia 2012
plans, dreams, future
wszytsko to niepewne jka diabli i w sumie niewiadomo co bedzie dalej.... zawsze coś sie kończy cos sie zaczyna,ale jka i ekończy tak diametralnie to nie wiadomo jak si epotoczy dalej- kociec studiów- czas rozpoczynać prace, tylko - czy ktoś mnie zatrudni???
brak faceta- czas rozglądać sie za nowym- tylko czy ktoś mnie zeche i ja go zechcę??
szukanie pracy- tlyko czy kończyć staż i wyjeżdżać do krakowa tak jka chce czy jednak tutaj ciągnąć to co budowałam przecież...
dużo przede mną i nie wiem jeszcze co zrobie- czasem chciałabym żeby coś za mnie podejmowało decyzje i "przypadkiem" pchało mnie na te toy które chce i żeby wszystko bylo tak rpsto dostać.. .(np. prace wkrakowie i wyprowadzke do krakowa i faceta w krakowie i w ogóle ten kraków mi tkwi w głowie jak jakaś masakra... )
brak faceta- czas rozglądać sie za nowym- tylko czy ktoś mnie zeche i ja go zechcę??
szukanie pracy- tlyko czy kończyć staż i wyjeżdżać do krakowa tak jka chce czy jednak tutaj ciągnąć to co budowałam przecież...
dużo przede mną i nie wiem jeszcze co zrobie- czasem chciałabym żeby coś za mnie podejmowało decyzje i "przypadkiem" pchało mnie na te toy które chce i żeby wszystko bylo tak rpsto dostać.. .(np. prace wkrakowie i wyprowadzke do krakowa i faceta w krakowie i w ogóle ten kraków mi tkwi w głowie jak jakaś masakra... )
Subskrybuj:
Posty (Atom)