środa, 14 grudnia 2011

dostaje szału!!! chodze jka na szpilkach

pogrzeb dzis..: wyrwana z ram istnienia, chwila bez imienia, wypalona w czasie jak w hymnie...
http://www.youtube.com/watch?v=7FldKlohTfk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz