mam 20 dni do obrony a już mam koszmary w temacie??? ostatnio jak miałam podobny stresior to na tydzień przed maturą... a tutaj na 20 dni przed oboroną już mam schizo... już przeżywam... masakra...
zanim stanę przed tą komisją to chyba ze 3 sety na odwagę walnę, bo starszne to jest...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz