środa, 13 czerwca 2012

odmiana

dla odmiany teraz boli mnie brzuch, nie wzięłam tabletek uspokajających więc boli z nerwów. 15 dni do Dies Irae :] normalnie padaka. Zamiast sie uczyć chodze nakręcona i sie boje... czas wziąć sie za naukę aby poczuć sie pewniej i gadać cos do tej głupiej komisji... chciałabym to mieć już za sobą... a tu jeszcze ponad dwa tyg... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz