czwartek, 14 czerwca 2012

dwa tygodnie

14 dni. czas zacząc biegać i chodzić na basen. Nie potrafie sie uczyć najchętniej łaziłabym w kólkoi rwała włosy z głowy krzycząc "o mój Boże, o mój Boże..."
czkam na moment, w którym będe mogła powiesić sobie tabliczkę z napisem "uwaga gryzę" bo to bedzie znaczyło napięcie siegające zenitu... 
i tak wiem,że to tylko frmalnośc, ale cóz. Układu nerwowego nie zmienie, tak jak konstrukcji psychicznej, moge sie tylko starać,żeby stwarzać pozory dobrze ułozonej. 

2 komentarze:

  1. Z tego co wyczytałem jesteś średnio "ułożona".
    Ale dopiero teraz wychodzi,że jesteś cokolwiek nerwową panikarą
    Pani magister ,czy słyszała pani o TM?

    OdpowiedzUsuń
  2. nie słyszała... nerwowa panikara tak, zawsze choć nad tym pracuje.

    OdpowiedzUsuń