juz po... w sumie... niby nie taki diabeł straszny, ale jednak... wcale nie było tak lekko jak mówiono. To był stres, duzo zależało od szczęścia i trafionego pytania. Nie podoba mi sie ta formuła obrony, nie ma nic wspólnego z pracą jaką pisałam :/ i to było nie fair wobec kazdego kto napisał sam...
dostałam 4. Czas zacząć szukać pracy i sie wyprowadzać czym predzej :) heheheh w sumie tyle w temacie ;)
JESTEM DYPLOMOWANYM BEZROBOTNYM :)
Dyplomowany - OK
OdpowiedzUsuńGorzej jak zostaniesz ZAWODOWYM
Kiepska to kariera.
nie zamierzam. A jak czegoś nie zmiaerzam to tego po prostu nie robie :D
OdpowiedzUsuń