NIE ZNOSZE NIENAWIDZE JKA SIE MNIE IGNORUJE PERFIDNIE CAŁY DZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OHH WRRRRRR...
i to zaewne mnie bolało tyle lat u byłego- istaniałam tylko jak byłam wygodna.. o nie, w tym wypadku albo przestaje istnieć w ogóle albo odpoweida na moje pytania OHHH WRRR WKURWAIJĄCY CZŁOWIEK!!!!
Rollercoaster or PMS?
OdpowiedzUsuńTake it easy.
Albo zabij chama
no jakby to ująć wybaczyłam chamowi... jestem naiwnym materiałem..
OdpowiedzUsuń