czwartek, 29 grudnia 2011

ohhh wrrrrr

NIE ZNOSZE NIENAWIDZE JKA SIE MNIE IGNORUJE PERFIDNIE CAŁY DZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OHH WRRRRRR...
i to zaewne mnie bolało tyle lat u byłego- istaniałam tylko jak byłam wygodna.. o nie, w tym wypadku albo przestaje istnieć w ogóle albo odpoweida na moje pytania OHHH WRRR WKURWAIJĄCY CZŁOWIEK!!!!

2 komentarze:

  1. Rollercoaster or PMS?
    Take it easy.
    Albo zabij chama

    OdpowiedzUsuń
  2. no jakby to ująć wybaczyłam chamowi... jestem naiwnym materiałem..

    OdpowiedzUsuń