poniedziałek, 3 października 2011

my halo

czyli zycie to pie**na w d**e za***na  sinusoida. Raz na dole raz w depresji, szkoda,ze u mnie to sie zmienia tak szybko....ale z drugiej strony tak jest w trakcie róznych zmian osobowosciowych etc..
poza tym otaza mnie chyba aura zaje**tości, o wiele osób, które znam nawet pobieżnie lubią mi sie spowiadać, ze swoich bolączek, nie mam zielonego pojęcia o co cho, ale to chyba dobra cecha u psychologa :]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz