wtorek, 11 października 2011

but now it's over...

kiedys brał mnie krzyk, gdy myslałam o Tobie W. kiedyś chciało mi sie rzygać jak o Tobie myslałam.
A teraz słucham prelude 3.0 próbuje płakac i nie czuje NIC. Już wolałam te wymioty.NIC.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz