bieszczady, kurcze, codziennie budze sie z myślą,zę chce jechać w bieszczady... i codziennie to jakoś przekładam,ale mam wrażenie,ze jak to niedługo nie nastapi, to wybuchne! ale na razie nie wiem jak to zorganizować.. echh nie wiem nie wiem nie rozumiem nic... :]
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz