środa, 19 października 2011

bieszczady

bieszczady, kurcze, codziennie budze sie z myślą,zę chce jechać w bieszczady... i codziennie to jakoś przekładam,ale mam wrażenie,ze jak to niedługo nie nastapi, to wybuchne! ale na razie nie wiem jak to zorganizować.. echh nie wiem nie wiem nie rozumiem nic... :]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz