piątek, 30 września 2011

weak as I am

mam wrażenie,ze czasem trzeba doświadczyć całości swojej słabosci- tak,że aż sie przewracamy, ażeby potem wrócić silniejszą/silniejszym i  chyba nie ma w tym nic złego...

1 komentarz: