piątek, 9 września 2011

rozkrętka

na razie daje rade
jest w miare ok w nowym zyciu i postanowieniach.
Jednak czasem nie potrafie uniknąć starych schematów myslowych...
życie echh zawsze cień przeszłosci będzie za mną łaził czy jak ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz