środa, 21 września 2011

daje rade

daje rade na razie
jest nieco lepiej, ale zawsze warto mieć przy sobie przyjaznych ludzi :)
egzamin zdany
staż zaczety i jakoś idzie do przodu, jeszcze jedna placówka mnie wzywa, spróbuje dać sobie w niej rade, przyszłość rysuje sie cięzko ale powli nabiera kształtu :)
żeby jeszcze tylko na wspin iść ale spokojnie- wszystko po kolei:) duzo rzeczy dzieje sie we mnie wewnętrznie i to wcale nie jest proste... ale dam sobie rade, chyba...

2 komentarze:

  1. 00:44?? Ćma jesteś. A miałem nadzieję że motyl

    OdpowiedzUsuń
  2. nocny co najwyżej skromny i garnący w strone światła

    OdpowiedzUsuń