piątek, 7 marca 2014

spotkanie z W.

https://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY

ale to była miłość i to jest ból który ciagle pamiętam...


"W miarę upływu czasu będę czuł coraz mniej, wspominał coraz więcej, ale czymże jest wspomnienie, jeśli nie językiem uczuć, słownikiem twarzy i dni, i zapachów, które powtarzają się jak czasowniki i przymiotniki w przemówieniu, ukradkiem przemykając się poza samą rzecz, aż do czystej teraźniejszości"
Julio Cortazar "gra w  klasy"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz