historie narkomanów zawsze poruszaja... z drugiej strony ci ludzie sami sie niszczą nawet jeśli mająpowód to jednak ... szkodami ich było zawsze ale jednak kurde mam na nich złość też.... jednak ten artykuł jest dobry fajnie, ze można pomagac jak sie chce
http://sztukatulka.pl/index.php/2013/08/01/powinnas-umrzec/
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz