w kwestii wpsierania polityka prorodzinnej w Polsce:
http://demotywatory.pl/4187527/Panstwo-robi-wszystko
i niech przestaną mi pierdzielić nad uchem o polityce prorodzinnej bo małzeństwa mają gorzej: droższe przedszkola, ciężej sie dostać do żłobka... nie wiem skąd takie 'crying' że w polsce nie ma przyrostu... przy takim wsparciu... na dziecko decyduą sie albo bogacze albo Ci co wpadli i nie chcą usuwać albo szaleńcy
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz