wtorek, 13 sierpnia 2013

link

w kwestii wpsierania polityka prorodzinnej w Polsce:

http://demotywatory.pl/4187527/Panstwo-robi-wszystko

i niech przestaną mi pierdzielić nad uchem o polityce prorodzinnej bo małzeństwa mają gorzej: droższe przedszkola, ciężej sie dostać do żłobka... nie wiem skąd takie 'crying' że w polsce nie ma przyrostu... przy takim wsparciu... na dziecko decyduą sie albo bogacze albo Ci co wpadli i nie chcą usuwać albo szaleńcy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz