wtorek, 5 lipca 2011

Hrabal

"Bo ja nie mogę pozwolić sobie na ten luksus, żeby być opuszczony, choć ja nigdy opuszczony nie jestem, ja jestem tylko sam, by móc żyć w zaludnionej myślami samotności, bo ja po trosze jestem entuzjastą nieskończonosci i wieczności i Nieskończoność i Wieczność chyba gustują w takich ludziach jak ja."

"Niebiosa nie są humanitarne i człowiek myslący także humanitarny nie może nawet być"
Hrabal "zbyt głośna samotność"

Mądry samobójca, nie powiem, nawet bardzo mądry, ide zrobić liste rzeczy, które musze uporządkować w ciągu najbliższych miesięcy, tak aby zacząć nowy etap, nowy lepszy etap swojego żywota, mam nadzieje ;)

1 komentarz: