pomijając fakt, że snią mi sie horrory klasy z D z zombie oraz krasnalami ogrodowymi w roli głównej, to musze sobie zacytować słowa jednej z moich ulubionych piosenek-
"Tylko raz na milion, raz na milion świetlnych lat
najpiękniejsza katastrofa- EKSPLODUJE SUERNOWA"!
exhausted but happy ^^
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz