niedziela, 17 lipca 2011

in the night...

pomijając fakt, że snią mi sie horrory klasy z D z zombie oraz krasnalami ogrodowymi w roli głównej, to musze sobie zacytować słowa jednej z moich ulubionych piosenek-
"Tylko raz na milion, raz na milion świetlnych lat
najpiękniejsza katastrofa- EKSPLODUJE SUERNOWA"!

exhausted but happy ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz