“All that we are is the result of what we have thought. The mind is everything. What we think we become.”
poniedziałek, 4 lipca 2011
heheh
no i cóz, każdego dopada samotnośc taka,że zakłada bloga i chce sie dzielić swoimi przemysleniami w sieci :]. Heh w życiu nie myślałam,że dojde do takiego punktu w swoim żywocie :]
Zobaczymy jak to sie potoczy dalej
Not necessarily,you can find something else to do , mastering yo-yo comes to mind.kapish?
OdpowiedzUsuńI know, but... sometimes I need to talkas an anonymous person... damn I need it :]
OdpowiedzUsuń