wtorek, 31 stycznia 2012

sobota, 28 stycznia 2012

tatu

http://www.youtube.com/watch?v=6yP4Nm86yk0&ob=av2e

bo nie wystarczyło powiedzieć -odchodzę ;)

środa, 25 stycznia 2012

...

"Lepsze jest działanie od bierności. W grze jaką prowadzimy nie możemy odnieść zwycięstwa. Ale niektóre przegrane są mimo wszystko lepsze od innych."

G. Orwell "Rok 1984"

nie dla ACTA

poniedziałek, 16 stycznia 2012

duże pole do popisu

TIMING!! KR*AAAAAA musze popracowac nad timingiem!!!!!
przez ten je**ny kołowrotek mam wrażenie,ze wszedzie wszystko robie za późno i tak rzeczywiście k**wa jestttt!!!
ja pierdziele gośka ogarnij sie i dowiedz sie jak pracowac nad punktualnościąąąąąąąąąą!!
ja wymiekam :/
wszystko mi sie przez to rozjeżdża :/ łącznie z szacunkiem do samej siebie :/

wtorek, 10 stycznia 2012

no i co?

no i normalnie nic..
nie mam nic do napisania poza faktem, że lecę z nóg, nie wiem kiedy dokładnie będę pisać pracę mgr ale mam obecnie kur*sko napięty grafik i ledwo spie. Chociaz na szczęscie przetrwałam najbardziej gorący tydzień, który jka uważam, nie był dla mnei  aż tak tragiczny jak przewidywałam... był dobry  i mam nadzieje,że będzie owocny... poczatek był wspaniały a teraz zobaczymy jak to sie dalej rozwinie; masa roboty przede mną i mysle,że bedzie dobrze.
Mam też nadzieje zdać sesję i mieć w końcu to z głowy i móc zająć sie tylko i wyłacznie badaniami do pracy ;)
echh damy rade,w końcu kiedyś chyba też zaczne robic zarobkowo;) bo sytuacja jest dla mnie tak koszmarnie rzytłaczająca- ale z drugiej strony wiem, ze nie  chce nigdzie indziej tlyko w zawodzie...

no i nie wiedziałam czy coś skrobne a prosze ile wyszło...
no i oczywiscie tęsknie za chłopakiem ...

czwartek, 29 grudnia 2011

ohhh wrrrrr

NIE ZNOSZE NIENAWIDZE JKA SIE MNIE IGNORUJE PERFIDNIE CAŁY DZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OHH WRRRRRR...
i to zaewne mnie bolało tyle lat u byłego- istaniałam tylko jak byłam wygodna.. o nie, w tym wypadku albo przestaje istnieć w ogóle albo odpoweida na moje pytania OHHH WRRR WKURWAIJĄCY CZŁOWIEK!!!!

wtorek, 27 grudnia 2011

so manyyy years...

...Nie będę jadła KOCHAM CIE!
nie będę piła KOCHAM CIE
już nie zapomnę, KOCHAM CIE!
i gdy odejdę, nie przestanę....

7 lat... jak odeszłam a na tą piosenke dalej mam wojne w głowie... :/ :(