"Polacy nie są obuywatelami drugiej kategorii - kazdy kto pracuje i płaci podatki ma prawo do zasiłku".
To zdanie padło na posiedzeniu PE..
tylko dlaczego w Polsce czuje sie jak obywatel drugiej kategorii - jak to jest, ze na zachodzie mam prawo do zasiłku po 3 miesiącach pray na uz?? a tutaj po 5 latach pracy na uz nie przysługuje mi NIC???
jak to jest, ze Polacy mogą iść do czegoś na wzór angielskiego MOPSu i upomnieć sie o benefit a jak anglik przyjdzie do polskiego MOPSu to zostanie wysmiany chociażby z racji najniższych zarobków...wcale nie dziwie się Anglikom, że chcą ograniczyc chore prawa i chronić własną gospodarkę a że na wyspach jest dużo Polaków to nie dziwie się, ze rozpoczeli wojne - jednak z tej wojny dl amnie jako Polki siedzacej w kraju wynika jedno - tutaj z miejsca czuje sie jak obywatel drugiej ategorii , ciagle mam wrażenie, ze w polsce wspierana jest patologia :/ i nic więcej... :/
“All that we are is the result of what we have thought. The mind is everything. What we think we become.”
środa, 15 stycznia 2014
wtorek, 14 stycznia 2014
wtorek, 31 grudnia 2013
2013
jestem wdzięczna za wszystko co dostałam w tym roku: zdrowe, radosne dziecko, pracę na umowę o pracę i to okołozawodową za w miare kaske, dach nad głową, ze mam co jeść, wspaniałych przyjaciól, to nie był zły rok...
ale na nowy rok życzę sobie: powrotu w góry, rozpoczęcia wspinaczki, zdrowego i rozwiniętego dzieciaka, dużo przyjaźni, mężczyzny u którego boku poczuje miłość i którego ja bede kochać, wlasnego m-3 pracy lepszej łatwiejszej , rozpoczecia odpowiedniego kursu terapeuycznego oraz rzucenia palenia bez większych poswięceń.
Wszystkim przyjaciołom życzę spełnienia marzeń osiągnięcia wyznaczonych celów, szczęscia, radosci i wszystkiego czego zapragną.
Wszystkim wspinaczom życzę tyle samo wejśc i zejść i osiągnięcia szczytów które im sie wymarzą :)
ale na nowy rok życzę sobie: powrotu w góry, rozpoczęcia wspinaczki, zdrowego i rozwiniętego dzieciaka, dużo przyjaźni, mężczyzny u którego boku poczuje miłość i którego ja bede kochać, wlasnego m-3 pracy lepszej łatwiejszej , rozpoczecia odpowiedniego kursu terapeuycznego oraz rzucenia palenia bez większych poswięceń.
Wszystkim przyjaciołom życzę spełnienia marzeń osiągnięcia wyznaczonych celów, szczęscia, radosci i wszystkiego czego zapragną.
Wszystkim wspinaczom życzę tyle samo wejśc i zejść i osiągnięcia szczytów które im sie wymarzą :)
piątek, 6 grudnia 2013
szmata (uwaga post niecenzualny)
z ojca mojego dziecka - normlanie kurwa szmata, to jest po prostu pojeb :/
dzwonie do niego, ze ma kase płacic a ten do mnie czy ja mam pismo z sądu?!bo on chce to zobaczyć :/ normalnie porabany człowiek :/ nie dość, ze syna na oczy nie widział od pol roku, sie nie interesuje, podał lipny adres do korespondencji i chce żebym załatwiała jeszcze jego sprawy :/ pojebany czlowiek :/. NIe mam obowiązku go informować co jest w pismach z sądu a ten chce jeszcze potwiedzenia w postaci jakichs dokumentów... chociaż teoretycznie pisma wysłane- bo przecież wysłane tylko, ze ten tchórz nie pojdzie do rodziców bo sie rozpadnie na kawałki jak to zrobi.. ja pierdole... uwierzyć ne moge z kim mam to dziecko :/ naprawdę- rzeczywiście cięzko jest trafić na dobrego faceta ale na takiego zjeba też jest ciężko trafić- to fakt... jak zjebanym tchórzem trzeba być żeby wyjechać do mniie z takim tekstem, żeby ie interesować sie własnym dzieckiem i dbać tylko o kasę,bo jezcze na koniec rzucił: zobaczmy co da sei zrobić??!!! bezczela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jebany pierdolony chuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :/
dzwonie do niego, ze ma kase płacic a ten do mnie czy ja mam pismo z sądu?!bo on chce to zobaczyć :/ normalnie porabany człowiek :/ nie dość, ze syna na oczy nie widział od pol roku, sie nie interesuje, podał lipny adres do korespondencji i chce żebym załatwiała jeszcze jego sprawy :/ pojebany czlowiek :/. NIe mam obowiązku go informować co jest w pismach z sądu a ten chce jeszcze potwiedzenia w postaci jakichs dokumentów... chociaż teoretycznie pisma wysłane- bo przecież wysłane tylko, ze ten tchórz nie pojdzie do rodziców bo sie rozpadnie na kawałki jak to zrobi.. ja pierdole... uwierzyć ne moge z kim mam to dziecko :/ naprawdę- rzeczywiście cięzko jest trafić na dobrego faceta ale na takiego zjeba też jest ciężko trafić- to fakt... jak zjebanym tchórzem trzeba być żeby wyjechać do mniie z takim tekstem, żeby ie interesować sie własnym dzieckiem i dbać tylko o kasę,bo jezcze na koniec rzucił: zobaczmy co da sei zrobić??!!! bezczela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jebany pierdolony chuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :/
niedziela, 3 listopada 2013
młody
ma już pół roku ale właśnie przewrócił sie po raz pierwszy z plecków na brzuszek :) i ma dwa zęby :) fajnie patrzeć jak brzdąc rośnie :)
wtorek, 17 września 2013
stare dobre czasy
kiedy czułam sie bezpiecznie - jakies 10 lat temu i wspomnienia bezpieczeństwa powróciły wraz z tą piosenką: http://www.youtube.com/watch?v=qrx1YVPNJr4
jakos mi sie nie chce wierzyć w tak idealne uczucie... ale jak miałam 18 lat to wierzyłam i iii czułam sie tak wspaniale i bezpiecznie...
ale jest jeszcze nadzieja hahahaha : http://www.youtube.com/watch?v=Z0WZzn2q2k0
jakos mi sie nie chce wierzyć w tak idealne uczucie... ale jak miałam 18 lat to wierzyłam i iii czułam sie tak wspaniale i bezpiecznie...
ale jest jeszcze nadzieja hahahaha : http://www.youtube.com/watch?v=Z0WZzn2q2k0
czwartek, 5 września 2013
zachowania autoagresywne
nie dziwie się, ze ludzie je uskuteczniaja ból fizyczny a ból psychiczny to niebo a ziemia.
Jedyne co mnie powstrzymuje od samobójstwa to mysl tym, ze piekło to powtarzanie się w nieskończoność problemu od któego ucieklismy - na serio.
Jedyne co mnie powstrzymuje od samobójstwa to mysl tym, ze piekło to powtarzanie się w nieskończoność problemu od któego ucieklismy - na serio.
Subskrybuj:
Posty (Atom)