wtorek, 31 grudnia 2013

2013

jestem wdzięczna za wszystko co dostałam w tym roku: zdrowe, radosne dziecko, pracę na umowę o pracę i to okołozawodową za w miare kaske, dach nad głową, ze mam co jeść, wspaniałych przyjaciól, to nie był zły rok...
ale na nowy rok życzę sobie: powrotu w góry, rozpoczęcia wspinaczki, zdrowego i rozwiniętego dzieciaka, dużo przyjaźni, mężczyzny u którego boku poczuje miłość i którego ja bede kochać, wlasnego m-3 pracy lepszej łatwiejszej , rozpoczecia odpowiedniego kursu terapeuycznego oraz rzucenia palenia bez większych poswięceń.

Wszystkim przyjaciołom życzę spełnienia marzeń  osiągnięcia wyznaczonych celów, szczęscia, radosci i wszystkiego czego zapragną.
Wszystkim wspinaczom życzę tyle samo wejśc i zejść i osiągnięcia szczytów które im sie wymarzą :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz