“All that we are is the result of what we have thought. The mind is everything. What we think we become.”
wtorek, 23 kwietnia 2013
potupuje
potupuje nózkami- do porodu został niecały tydzień i potupuje z niecierpliwoscią, bo z jednej strony mam dość ciąży i dolegliwosci z nią związanych a z drugiej chce mieć już poród za sobą i trzymać w ramionach swojego syna... wyłaź wyłaź już dojrzałeś do wyjścia chłopaku :) tak oto do brzucha przemawiam ... ;)
sobota, 23 lutego 2013
dorosłość jak
poczatek umierania...
http://www.youtube.com/watch?v=zK16EBIiLP4
a moze nie będzie tak źle?? :)
http://www.youtube.com/watch?v=zK16EBIiLP4
a moze nie będzie tak źle?? :)
środa, 13 lutego 2013
rzeczywistość
co prawda wypadłam troche z obiegu polskiej rzeczywistości, ale jak do niej wracam po pobycie w "ciepłym bunkrze" faktu, ze mam leżeć- to przezywam (po raz kolejny) szok. O wszystko trzeba sie upominać, o wszystko szarpać, walczyć, wykłócać, na wszystko trzeba czekac do jakichś abstrakcyjnych terminów, a jak przychodzi co do czego to jest wielkie rozczarowanie...
Za kazdym razem kiedy dostaje pieniadze za wykonaną prace mówie sobie - wyjeżdżam! mam dość!!
Nie ma pracy a jak jest to za takie pieniądze, ze żal d.. sciska.
Próba rejetracji do lekarza - niemal niemożliwa chyba, ze chcesz iść to prywatnie zapraszamy - wizyta pochłonie jakies 50% twojej marnej pensji na którą czekasz milion lat, bo pracodawca nie tylko chce skroić ale nie wypłaca kasy przez kilka miesięcy
Co za PO**BANY KRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niewiele tu jest a niedługo nic nie bedzie.
Mam nadzieje, ze uda sie spakowac manele i wyjechac i mieć w czterech literach poslką rzeczywistośc. Niech inni sie użerają z moim wykształceniem w anglii powinnam dostać sie na przedszkolanke (o ile hiszpan mi nie zajmie miesca) a jak nie to sprzątać moge wszedzie a za granicą za lepszą kase i mniejsze wymagania nizw tej chorekj popierdolo*ej rzeczywistości!!!
Za kazdym razem kiedy dostaje pieniadze za wykonaną prace mówie sobie - wyjeżdżam! mam dość!!
Nie ma pracy a jak jest to za takie pieniądze, ze żal d.. sciska.
Próba rejetracji do lekarza - niemal niemożliwa chyba, ze chcesz iść to prywatnie zapraszamy - wizyta pochłonie jakies 50% twojej marnej pensji na którą czekasz milion lat, bo pracodawca nie tylko chce skroić ale nie wypłaca kasy przez kilka miesięcy
Co za PO**BANY KRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niewiele tu jest a niedługo nic nie bedzie.
Mam nadzieje, ze uda sie spakowac manele i wyjechac i mieć w czterech literach poslką rzeczywistośc. Niech inni sie użerają z moim wykształceniem w anglii powinnam dostać sie na przedszkolanke (o ile hiszpan mi nie zajmie miesca) a jak nie to sprzątać moge wszedzie a za granicą za lepszą kase i mniejsze wymagania nizw tej chorekj popierdolo*ej rzeczywistości!!!
wtorek, 8 stycznia 2013
piątek, 21 grudnia 2012
niedziela, 2 grudnia 2012
skończyło się
mianowice zaczyna być widać ciążę więc na szukani epracy mam mało czasu....
a jakoś ni emoge znaleźc normalnej
ale dorabiam na ankietach więc przynajmniej kupie sobie jakies ciuchy... bo z tych już wyrosłam trochę :)
maleństwo kopie i czuje bluesa, tak jak inną dobrą muzykę :) i tojest radocha pośród tej czarnej rozpaczy
a jakoś ni emoge znaleźc normalnej
ale dorabiam na ankietach więc przynajmniej kupie sobie jakies ciuchy... bo z tych już wyrosłam trochę :)
maleństwo kopie i czuje bluesa, tak jak inną dobrą muzykę :) i tojest radocha pośród tej czarnej rozpaczy
czwartek, 15 listopada 2012
myśl
stara jak świat:
kiedyś w polsce ni ebyło towarów a ludzie mieli pieniądze- musieli kombinować
obecnie ludzie nie mają pieniędzy a towarów jest w bród - trzeba kombinować
zmiana??
kiedyś w polsce ni ebyło towarów a ludzie mieli pieniądze- musieli kombinować
obecnie ludzie nie mają pieniędzy a towarów jest w bród - trzeba kombinować
zmiana??
Subskrybuj:
Posty (Atom)