mianowice zaczyna być widać ciążę więc na szukani epracy mam mało czasu....
a jakoś ni emoge znaleźc normalnej
ale dorabiam na ankietach więc przynajmniej kupie sobie jakies ciuchy... bo z tych już wyrosłam trochę :)
maleństwo kopie i czuje bluesa, tak jak inną dobrą muzykę :) i tojest radocha pośród tej czarnej rozpaczy
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz