czwartek, 15 listopada 2012

myśl

stara jak świat:
kiedyś w polsce ni ebyło towarów a ludzie mieli pieniądze- musieli kombinować
obecnie ludzie nie mają pieniędzy a towarów jest w bród - trzeba kombinować

zmiana??

sobota, 3 listopada 2012

a ntural disaster

no matter what I say no matter what I do I can't change what happened..
no ale to chyba nie znaczy, ze nie mam wpływu na przyszłość???!!!

niedziela, 28 października 2012

with twilight as my guide

bedzie dobrze bedzie dobrze bedzie dobrze trzeba wierzyć, ze bedzie dobrze :)
już moze być tylko lepiej. Bo dość szybko wykaraskałam sie z dołka więc już może byc tylko lepiej...
uwielbiam stre serca :) musze przyznać, zę potęga...

środa, 24 października 2012

archive

lubie tą piosenke opisuje wszystkich ludzi działających mi na nerwy...

http://www.youtube.com/watch?v=KfZpbWLl0Ew



poniedziałek, 22 października 2012

gra w klasy czyli

jakim cudem spotkalismy się tutaj dzis teraz...?

"Jakim cudem tu jesteśmy, jak mogliśmy spotkać się tu dzisiaj, jeżeli nie przez prostą grę złudzeń, reguł przyjętych i uznanych, talia kart w ręku obłąkanego..."

"przypadkowe spotkanie jest czymś najmniej przypadkowym w naszym życiu"

"I popatrz - ledwie poznaliśmy się, już życie knuło, co mogło, żeby nas poróżnić."

 " jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak kurwie w deszcz."

"Ciężko było przestać wierzyć, że kwiat może być piękny bez celu, ciężko przyjąć, że można tańczyć w ciemnościach."

"specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."

"Muszę znosić codzienny wschód słońca. To potworne. To nieludzkie."

"Jakież to męczące ciągle być sobą! Wręcz niedopuszczalne!"

Geniusz!!! uwielbiam tą książkę!! jakbym mogła to bym cała przepisała tutaj...
a zaczęlo sie od tego, że przypomniałam sobie o moim ukochanym i pieknym rozdziale 7...
ctrl+I - cytaty bardzo lubiane przez autorke bloga;)