poniedziałek, 22 października 2012

gra w klasy czyli

jakim cudem spotkalismy się tutaj dzis teraz...?

"Jakim cudem tu jesteśmy, jak mogliśmy spotkać się tu dzisiaj, jeżeli nie przez prostą grę złudzeń, reguł przyjętych i uznanych, talia kart w ręku obłąkanego..."

"przypadkowe spotkanie jest czymś najmniej przypadkowym w naszym życiu"

"I popatrz - ledwie poznaliśmy się, już życie knuło, co mogło, żeby nas poróżnić."

 " jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak kurwie w deszcz."

"Ciężko było przestać wierzyć, że kwiat może być piękny bez celu, ciężko przyjąć, że można tańczyć w ciemnościach."

"specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."

"Muszę znosić codzienny wschód słońca. To potworne. To nieludzkie."

"Jakież to męczące ciągle być sobą! Wręcz niedopuszczalne!"

Geniusz!!! uwielbiam tą książkę!! jakbym mogła to bym cała przepisała tutaj...
a zaczęlo sie od tego, że przypomniałam sobie o moim ukochanym i pieknym rozdziale 7...
ctrl+I - cytaty bardzo lubiane przez autorke bloga;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz