niedziela, 28 października 2012

with twilight as my guide

bedzie dobrze bedzie dobrze bedzie dobrze trzeba wierzyć, ze bedzie dobrze :)
już moze być tylko lepiej. Bo dość szybko wykaraskałam sie z dołka więc już może byc tylko lepiej...
uwielbiam stre serca :) musze przyznać, zę potęga...

środa, 24 października 2012

archive

lubie tą piosenke opisuje wszystkich ludzi działających mi na nerwy...

http://www.youtube.com/watch?v=KfZpbWLl0Ew



poniedziałek, 22 października 2012

gra w klasy czyli

jakim cudem spotkalismy się tutaj dzis teraz...?

"Jakim cudem tu jesteśmy, jak mogliśmy spotkać się tu dzisiaj, jeżeli nie przez prostą grę złudzeń, reguł przyjętych i uznanych, talia kart w ręku obłąkanego..."

"przypadkowe spotkanie jest czymś najmniej przypadkowym w naszym życiu"

"I popatrz - ledwie poznaliśmy się, już życie knuło, co mogło, żeby nas poróżnić."

 " jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak kurwie w deszcz."

"Ciężko było przestać wierzyć, że kwiat może być piękny bez celu, ciężko przyjąć, że można tańczyć w ciemnościach."

"specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."

"Muszę znosić codzienny wschód słońca. To potworne. To nieludzkie."

"Jakież to męczące ciągle być sobą! Wręcz niedopuszczalne!"

Geniusz!!! uwielbiam tą książkę!! jakbym mogła to bym cała przepisała tutaj...
a zaczęlo sie od tego, że przypomniałam sobie o moim ukochanym i pieknym rozdziale 7...
ctrl+I - cytaty bardzo lubiane przez autorke bloga;)

niedziela, 14 października 2012

więc

    jeden koszmar z głowy- prace mam na najbliższe trzy miesiące i to pewne. Jestem przynajmniej spokojniejsza. Nienawiidze tej pracy ale skoro tylko tam ogłam znaleźć, to cóz mam motywacje żeby szukać dalej ;)
     facet: ojceic mojego dziecka jest do d... wk.. mnie a maksa. Zerwe już sama dłuzej nie wytrzymam, mam dosć o wiele lepiej poradze sobie sama niż z tym ciagłym nie wiadomo czym... mam dość. Nie wytrzymam. Musze tylko pamiętać o wzięciu od niego danych osobowych. Mam dość ranienia mnie. Wiecej sie nie dam.
     mam prace, mam dosć tego ćwoka, do tego ciagle wyznają mi miłośc osoby jakies przygłupie... życie... ale ogólnie jeden koszmar z głowy i zaczynają sie inne- ciężko mne zadowolić to fakt, ale chce żyć tak, abym była szczęsliwa a nie bede jak bede robiła na siłe pewen rzeczy choc wiadomo- teraz pewne rzeczy muszę, bo jednak dziecko to duze zobowiązanie.


sobota, 22 września 2012

the pot

when you pissed all over my black kettle you must have been high.
Who are you to wave your finger EYEBALLS DEEP IN THE MUDDIED WATER YOU FUCKIN' HIPOCRTIE!
dawcy spermy dziękujemy za uwagę. Uzywa ludzi do swoich celów, a potem robiz siebie ofiare. Dziękuje... nie chce juz miec z nim kontaktu. Co za chuj, a żal, ze noszę jego geny!!