własnie usłyszałam, zę moje marzenia się spełniają!!
Zatem mam szanse dostać prace w zawodzie, tymbardziej, ze mam realne potwierdzenie tegoż!!
hehehe
“All that we are is the result of what we have thought. The mind is everything. What we think we become.”
poniedziałek, 20 sierpnia 2012
wku*w
na świat, na życie , na facetów, na debili, na wszystko ogólnie mam wielki wnerw!!
żeby załatwic coś państwow to trzeba sie albo nalatac albo zapłacić a i tak nie wiadomo czy usługa edzie wykonana.. z kolei kiedy przychodzi mi zapłacić to wszyscy sa mili, upzejmi i mówią, ależ oczywiście z usmiechem przyjmiemy Twoje pieniądze :/ kiedy chce żeby mi zaplacono to nagle pojawia k*** mać problem. Kiedy wymyslam ksiazke i ide do biblioteki żeby ją wypozyczyc to niemal normą jest, że nie mają jej na mojej wiosce. Praktycznie żadnej, którą wymyslam :/ a wymyślam klasyków :/ czy to takie trudne znaleźć klasyka:/ ja pier**ole normalnie! A nie będę czytała o małżeństwie bo facet mnie niedawno olal z góry na dól ciepłym moczem :/ więc wcale nie chce mi sie takich tematów czytać do k*** nędzy.
No i jeszcze lekarze... rąbane konowały. Nigdy nie wiadomo czy jak wypiszą recepte to czy bedzie zrealizowana, bo kuźwa robią to w sposób koszmarny... co za kraj ku*wa... już coraz bliżej jestem spakowania sie i wyjechania do jakiegoś noralnego kraju, gdzie bede szanowana!
polskie piekło kurde :/
O tyle fajnie, ze jeździłam dziś 60 km/h i wkurzałam wzystkich kierowców ;) hahahahaahahaha tyle z mojej zemsty :)
żeby załatwic coś państwow to trzeba sie albo nalatac albo zapłacić a i tak nie wiadomo czy usługa edzie wykonana.. z kolei kiedy przychodzi mi zapłacić to wszyscy sa mili, upzejmi i mówią, ależ oczywiście z usmiechem przyjmiemy Twoje pieniądze :/ kiedy chce żeby mi zaplacono to nagle pojawia k*** mać problem. Kiedy wymyslam ksiazke i ide do biblioteki żeby ją wypozyczyc to niemal normą jest, że nie mają jej na mojej wiosce. Praktycznie żadnej, którą wymyslam :/ a wymyślam klasyków :/ czy to takie trudne znaleźć klasyka:/ ja pier**ole normalnie! A nie będę czytała o małżeństwie bo facet mnie niedawno olal z góry na dól ciepłym moczem :/ więc wcale nie chce mi sie takich tematów czytać do k*** nędzy.
No i jeszcze lekarze... rąbane konowały. Nigdy nie wiadomo czy jak wypiszą recepte to czy bedzie zrealizowana, bo kuźwa robią to w sposób koszmarny... co za kraj ku*wa... już coraz bliżej jestem spakowania sie i wyjechania do jakiegoś noralnego kraju, gdzie bede szanowana!
polskie piekło kurde :/
O tyle fajnie, ze jeździłam dziś 60 km/h i wkurzałam wzystkich kierowców ;) hahahahaahahaha tyle z mojej zemsty :)
poniedziałek, 13 sierpnia 2012
dziekuje
normalnie już miałam depreche w związku zpracą i byciem bezrobotnym ...
i naglepo jawiła sie osoba które mi pomogła i musz eprzyznać jestem naładowana energią!!
dzięki wszystkim bogom egiptu, ze mnie wsprła wdzieczna jestem na maksa... bo już sie dołowałam, ze nic nowego nie mam nic a ona mi pomgła i sama popyta... i w ogóle alleluja! może sie uda znaleźć prace :)
moze w końcu ktoś zeche zapłacić normalną kase za pracę którą chciałabym wykonywać ;)
z nadzieją w jutrzejszy bardzo napięty dzień
black betty
i naglepo jawiła sie osoba które mi pomogła i musz eprzyznać jestem naładowana energią!!
dzięki wszystkim bogom egiptu, ze mnie wsprła wdzieczna jestem na maksa... bo już sie dołowałam, ze nic nowego nie mam nic a ona mi pomgła i sama popyta... i w ogóle alleluja! może sie uda znaleźć prace :)
moze w końcu ktoś zeche zapłacić normalną kase za pracę którą chciałabym wykonywać ;)
z nadzieją w jutrzejszy bardzo napięty dzień
black betty
czwartek, 2 sierpnia 2012
prawie 5 tygodni po
obronie, moje zycie to totalny kołowrotek... zmieniło sie o jakieś 180 stopni. Z kims cos zaczynam zobaczymy co dalej z tego bedzie, staram sie szukac pracy i w sumie jakoś tam sie odzywają ;), ale jednak ciągle mnie to nie zadowala, zycie z ludźmi to totalny kołowrotek.. dużo tego naprawde... ledwo wyrabiam. Ale czuje sie w miare dobrze ;)
sobota, 21 lipca 2012
interpretacje:
Dla mamusi, w całym tekscie i wymowie artystycznej:
http://www.youtube.com/watch?v=WM6YevemuaQ
game_over
http://www.youtube.com/watch?v=WM6YevemuaQ
game_over
sobota, 30 czerwca 2012
po
juz po... w sumie... niby nie taki diabeł straszny, ale jednak... wcale nie było tak lekko jak mówiono. To był stres, duzo zależało od szczęścia i trafionego pytania. Nie podoba mi sie ta formuła obrony, nie ma nic wspólnego z pracą jaką pisałam :/ i to było nie fair wobec kazdego kto napisał sam...
dostałam 4. Czas zacząć szukać pracy i sie wyprowadzać czym predzej :) heheheh w sumie tyle w temacie ;)
JESTEM DYPLOMOWANYM BEZROBOTNYM :)
dostałam 4. Czas zacząć szukać pracy i sie wyprowadzać czym predzej :) heheheh w sumie tyle w temacie ;)
JESTEM DYPLOMOWANYM BEZROBOTNYM :)
poniedziałek, 25 czerwca 2012
3 dni
o 15:00 obrona. koleżanka powiedziała, że sie relanie zrobiło i wpadła w panike. Zaskoczona dlaczego ja taka spokojna...
no cóż.. jak sie ma waleriane zamiast krwi to ciężko już w panike wpadać :] jestem zdenerwowana, ale czuje, ze jak ma mnie trzepnąc to sięgam po tabsy i jakoś leci... gorzej, że chce mi sie bardzo spać ... hehehe. ale co tam damy rade..
no cóż.. jak sie ma waleriane zamiast krwi to ciężko już w panike wpadać :] jestem zdenerwowana, ale czuje, ze jak ma mnie trzepnąc to sięgam po tabsy i jakoś leci... gorzej, że chce mi sie bardzo spać ... hehehe. ale co tam damy rade..
Subskrybuj:
Posty (Atom)