poniedziałek, 13 sierpnia 2012

dziekuje

normalnie już miałam depreche w związku zpracą i byciem bezrobotnym ...
i naglepo jawiła sie osoba które mi pomogła i musz eprzyznać jestem naładowana energią!!
dzięki wszystkim bogom egiptu, ze mnie wsprła wdzieczna jestem na maksa... bo już sie dołowałam, ze nic nowego nie mam nic a ona mi pomgła i sama popyta... i w ogóle alleluja! może sie uda znaleźć prace :)
moze w końcu ktoś zeche zapłacić normalną kase za pracę którą chciałabym wykonywać ;)
z nadzieją w jutrzejszy bardzo napięty dzień
black betty

6 komentarzy:

  1. Dojechałem do końca.
    Dlaczego "black betty"?
    Dlaczego zaczęłaś blog tak późno?
    Rozpocząłem subskrypcję , co oznacza, że masz mój gmail adres.
    Prześlij (przesyłaj ?) email jeśli chcesz
    Ale adres trzymaj wyłącznie dla siebie
    Żyjemy w czasach ,w których PARANOJA JEST POŻĄDANYM STYLEM ŻYCIA A NIE CHOROBĄ kapish?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hmm szukałam Twojego adesu ale nie moge znaleźc więc chyba jednak blogger chroni dodatkowo osoby z subskrycją i nie pokazuje nikomu adresów, albo porpostu jestem technicznym młotkiem ;). niemniej jednak jak chcesz pogadać (bo ja np. chce;) to masz mój adres e-mail: alrauna14@interia.pl

      Usuń
  2. Na pocieszenie .
    Jeszcze nigdy nie było tak źle aby gorzej być nie mogło

    OdpowiedzUsuń
  3. no wiec po kolei Frenatae bo lubie cmy, black betty bo lubie piosenke i sie utożsamiam, blog pozno, bo zawsze byłam przeciwniczką (hahahal;) maila przsle na subskrycje pozniej ;) a paranoja w ogóle jest ZŁAAAAA
    ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. POLUBISZ PARANOJĘ , kody ktoś narobi bałaganu w twoim życiu , używając twoich danych zebranych z Internetu

      Usuń
  4. nie jestemw necie az tak widoczna jak inni choć rzeczywiście mozna mnie niestety znaleźć... na ten moment nie mam paranoi i jakos niekoniecznie chciałabym ją lubić :P
    Frenatae

    OdpowiedzUsuń