“All that we are is the result of what we have thought. The mind is everything. What we think we become.”
wtorek, 22 listopada 2011
wyjechać
wyjechać wyjechać wyjechać do jakiegoś kraju gdzie człowiek trakatowany jest jak człowiek a nie jak bezsensowny smieć który ma za wszystko płacić i o nic nie prosić. Wyjechac wyjechać wyjechać uciec z tego porabanego kraju.
piątek, 18 listopada 2011
Wykaz pieśni religijnych jakie należy śpiewać podczas jazdy samochodem gdy się rozwija następujące prędkości:
90km/h – To szczęśliwy dzień
100km/h – Cóż Ci Jezu damy
110km/h – Ojcze Ty kochasz mnie
120km/h – Liczę na Ciebie Ojcze
130km/h – Panie przebacz nam
140km/h – Zbliżam się w pokorze
150km/h – Być bliżej Ciebie chcę
160km/h – Pan Jezus już się zbliża
170km/h – U drzwi Twoich stoję Panie
180km/h – Jezus jest tu
200km/h – Witam Cię Ojcze
220km/h – Anielski orszak niech twą duszę przyjmie
Opiekun kierowców św.Krzysztof jeździ z nami tylko do 120km/h – potem miejsce oddaje św.Piotrowi.
ja jestem na dwóch pierwszych ;)
100km/h – Cóż Ci Jezu damy
110km/h – Ojcze Ty kochasz mnie
120km/h – Liczę na Ciebie Ojcze
130km/h – Panie przebacz nam
140km/h – Zbliżam się w pokorze
150km/h – Być bliżej Ciebie chcę
160km/h – Pan Jezus już się zbliża
170km/h – U drzwi Twoich stoję Panie
180km/h – Jezus jest tu
200km/h – Witam Cię Ojcze
220km/h – Anielski orszak niech twą duszę przyjmie
Opiekun kierowców św.Krzysztof jeździ z nami tylko do 120km/h – potem miejsce oddaje św.Piotrowi.
ja jestem na dwóch pierwszych ;)
czwartek, 17 listopada 2011
HUSH
I can't say what i want to, even if i'm not serious i can't say what I want to even if I'm just kidding.
I can't say what I want to even if I'm just KIDDING!!!
GO FUCK YOURSELF! I SAID JUST GO FUCK YOURSELF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I can't say what I want to even if I'm just KIDDING!!!
GO FUCK YOURSELF! I SAID JUST GO FUCK YOURSELF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sobota, 5 listopada 2011
sala samobójców
poryczałam sie na końcu - ok
film skałania do zastanowienia- ok
mocny emocjonalny- ok
ale, po tym co o nim słyszałam spodziewałam sie czegos lepszego- przede wszystkim skojarzył mi sie z emo - zawodzeniem, że świat jest złyyyyyyy i w ogóle o ja biedny niezrozumiany nastolatek z burzą hormonów- ojojojojoj jakie to ZUEEEEEE; mysle,ze kazdy miał cięzko w tym okresie i jakos obraz przedstawiony w filmie mnie nie przekonuje. Poza tym niestety, tyle watków reżyser chciał wcisnąć w ten film,że spłycił temat niesamowiiiiicieeeeeeeeeee ojjj bóóóóóóóól egzystencjalny czuje jak o tym mysle...
tak mysle sobie o źródle, które miało w sumie za mało watków, o sali samobójców, w której autor miał tyle do przekazania,ze wyszła papa emocjonalna;ilość treści jest chyba trudna do wybrania. Komasa mógł zrobić z tego kilka filmów,albo serial w odcinkach, bo jednak takie musnięcie tamatów, mechanizmów i pewnych zdarzeń zyciowych mnie nie przekonuje. Chociaż cieszy, że w sumie może polskei kino w końcu sie prostuje....
4/10 jakbym miała oceniac (w sumie to 3 ale +1 za rozbudzenie nadziei ;)
film skałania do zastanowienia- ok
mocny emocjonalny- ok
ale, po tym co o nim słyszałam spodziewałam sie czegos lepszego- przede wszystkim skojarzył mi sie z emo - zawodzeniem, że świat jest złyyyyyyy i w ogóle o ja biedny niezrozumiany nastolatek z burzą hormonów- ojojojojoj jakie to ZUEEEEEE; mysle,ze kazdy miał cięzko w tym okresie i jakos obraz przedstawiony w filmie mnie nie przekonuje. Poza tym niestety, tyle watków reżyser chciał wcisnąć w ten film,że spłycił temat niesamowiiiiicieeeeeeeeeee ojjj bóóóóóóóól egzystencjalny czuje jak o tym mysle...
tak mysle sobie o źródle, które miało w sumie za mało watków, o sali samobójców, w której autor miał tyle do przekazania,ze wyszła papa emocjonalna;ilość treści jest chyba trudna do wybrania. Komasa mógł zrobić z tego kilka filmów,albo serial w odcinkach, bo jednak takie musnięcie tamatów, mechanizmów i pewnych zdarzeń zyciowych mnie nie przekonuje. Chociaż cieszy, że w sumie może polskei kino w końcu sie prostuje....
4/10 jakbym miała oceniac (w sumie to 3 ale +1 za rozbudzenie nadziei ;)
czwartek, 3 listopada 2011
niedziela, 30 października 2011
jestem sama
znowu.. wlasnie dopiero teraz to do mnie dotarło z pełną moca. Koniec. Zakończyłam swój związek jakies dwa tygodnie temu i nawet tego nie zauważyłam, dopiero teraz dostałam informację, którą zrozumiałam w pełni; bywam czasem tak głupia....
sama cos kończe a potem oczekuje,ze bedzie twało czy ja sie kiedykolwiek tego nauczę??
echh
taka głupia laska i jeszcze sie łudze... ja wymiękam, musze zkaończyc pewne odruchy... które wykształciłam przez ostatni emiesiące... echh trudno sie mówi a żyje sie dalje, szkoda tylko,ze tyle czasu potrzebowąłam,żeby zrozumieć co zrobiłam do cholery;/ głupota nie boli.. chociaż teraz akurat mnie boli
niemnije jednak to co chciałam to osiągnęłam i szkoda mi tylko chłopaka, nie wiem jak sie czuje i troche sie o niego martwię. Ale wiem,ze da sobie rade, matko boska, chce uciec... daleko stąd.
sama cos kończe a potem oczekuje,ze bedzie twało czy ja sie kiedykolwiek tego nauczę??
echh
taka głupia laska i jeszcze sie łudze... ja wymiękam, musze zkaończyc pewne odruchy... które wykształciłam przez ostatni emiesiące... echh trudno sie mówi a żyje sie dalje, szkoda tylko,ze tyle czasu potrzebowąłam,żeby zrozumieć co zrobiłam do cholery;/ głupota nie boli.. chociaż teraz akurat mnie boli
niemnije jednak to co chciałam to osiągnęłam i szkoda mi tylko chłopaka, nie wiem jak sie czuje i troche sie o niego martwię. Ale wiem,ze da sobie rade, matko boska, chce uciec... daleko stąd.
środa, 26 października 2011
fuck
w bieszczady sie kurna dojechać nie da!!
mój ojciec chyba jest alkoholikiem!!
chyba zerwałam z moim kochankiem/facetem nie wiem nawet co to było, bo podobno ni ebylo pustym seksem tylko związkiem!! brakuje mi mojego chłopa!
jest mi źle i przykro..
a do teg o wypadałoby zaczać pisac prace mgr... ciężko mi z informacją,ze po tym jak stary sie od nas odciął to zamist zacząć układać sobie życie zaczął chlać. Przykro mi bardzo z tego powodu :/ i jestem na niego wsciekła, bo pić mogłby równie dobrze tutaj!!
mój ojciec chyba jest alkoholikiem!!
chyba zerwałam z moim kochankiem/facetem nie wiem nawet co to było, bo podobno ni ebylo pustym seksem tylko związkiem!! brakuje mi mojego chłopa!
jest mi źle i przykro..
a do teg o wypadałoby zaczać pisac prace mgr... ciężko mi z informacją,ze po tym jak stary sie od nas odciął to zamist zacząć układać sobie życie zaczął chlać. Przykro mi bardzo z tego powodu :/ i jestem na niego wsciekła, bo pić mogłby równie dobrze tutaj!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)