piątek, 13 kwietnia 2012

kutwa

ale ja sie przejmuje...ja wymiękam!!
kurde no, cokolwiek nie zrobie widzew tym bład na błędzie... :/
masakra...trace realne rozpoznanie sytuacji.... bo wszystko uratsa do miana kategorycznego błedu :/
ja wymiekam masakra jak ja sie za to n eilubie, coś jets z tym neurotyzmem 33 ... masakrator normalnie!

2 komentarze: