środa, 14 marca 2012

nigdy w życiu

nie myslałam,ze negatywny wynik testu ciążowego tak mnie zdołuje...

2 komentarze:

  1. To dziwna reakcja
    Wiesz co zapomnij Nic nie napisałem.Pojęcia nie mam o Twojej sytuacji

    OdpowiedzUsuń
  2. w moim wieku już nie jest dziwna

    OdpowiedzUsuń